FAQ

Informacje ogólne

Gdzie kupię ¿Español? Sí, gracias?
W salonach sieci EMPiK, salonikach prasowych InMedio, Relay, Kolporter i Ruch, supermarketach Spar oraz w księgarniach językowych (np. sieci Omnibus, Polanglo, Bookland) zobacz więcej

Kiedy ukazuje się magazyn ¿Español? Sí, gracias?
Co trzy miesiące.

wydanie w sprzedaży numer magazynu
styczeń/luty/marzec 2024 15 grudnia 2023 65/2024
kwiecień/maj/czerwiec  2024 15 marca 2024 66/2024
lipiec/sierpień/wrzesień 2024 14 czerwca 2024 67/2024
październik/listopad/grudzień 2024 15 września 2024 68/2024
styczeń/luty/marzec 2025 15 grudnia 2024 69/2025
kwiecień/maj/czerwiec  2025 15 marca 2025 70/2025


Do kogo skierowany jest magazyn ¿Español? Sí, gracias?

Nasz magazyn kierujemy do osób uczących się języka hiszpańskiego oraz do nauczycieli tego języka. Teksty zawarte w ¿Español? Sí, gracias skierowane są do osób, które uczyły się lub uczą języka hiszpańskiego i pragną poszerzyć jego znajomość. 

Prenumerata

Dlaczego warto zaprenumerować ¿Español? Sí, gracias?
Prenumerata to najwygodniejsza i najtańsza forma zakupu magazynu. Wszystkie wykupione w prenumeracie numery wysyłane są do Państwa pocztą w połowie miesiąca - gdy tylko ukaże się najnowszy numer. Prenumerując pismo w razie ewentualnej podwyżki ceny magazynu, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Czy mogę zaprenumerować ¿Español? Sí, gracias? w dowolnym momencie?
Tak. Prenumerata nie musi zaczynać się w styczniu. Prenumeratę można zamawiać przez cały rok.

Czy zamawiając prenumeratę poprzez wpłatę na konto należy ponadto wypełnić dodatkowy formularz?
Nie, wystarczy wpłacić na konto kwotę za prenumeratę, wpisać w polu tytułem jaki okres ma obejmować i zachować dowód wpłaty.

Na jakie konto mam wpłacić pieniądze na prenumeratę ¿Español? Sí, gracias?
Oto dane potrzebne do dokonania wpłaty:
Numer konta: 18 1140 2004 0000 3702 4405 7031
Dane odbiorcy: Colorful Media, ul. Lednicka 23, 60-413 Poznań
W polu "nazwa zleceniodawcy" należy podać imię i nazwisko prenumeratora oraz adres, na który mają być wysyłane magazyny.
W polu "tytułem" należy wpisać, od którego numeru ma się rozpoczynać prenumerata, a w przypadku zamawiania egzemplarzy archiwalnych, wyszczególnić je.

Jak długo od momentu wpłacenia pieniędzy na konto będę czekać na magazyn?
Od chwili, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (czyli ok. 1-2 dni od momentu wpłaty) w ciągu 1-5 dni roboczych wysyłamy gazetę/gazety. W przypadku, gdy prenumerata rozpoczyna się od kolejnego numeru - magazyn wysyłamy jak tylko się ukaże, czyli w połowie miesiąca (marca, czerwca, września lub grudnia). Uwaga! Prosimy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wpłacane na poczcie mogą zostać zaksięgowane na naszym koncie nieco później.

Wpłaciłem pieniądze, ale nie otrzymałem prenumeraty. Dlaczego?
Niestety takie sytuacje czasem się zdarzają. Najczęstszą przyczyną jest przekazanie przez bank/pocztę niepełnych lub niepoprawnych danych z polecenia przelewu. Prosimy o skontaktowanie się z nami. Po uzupełnieniu danych adresowych natychmiast wyślemy gazetę. Jednocześnie przy zlecaniu przelewu prosimy o zwrócenie uwagi, czy dane są czytelne i dokładne (imię i nazwisko lub nazwa instytucji, ulica, numer domu, mieszkania, kod, miejscowość).

Jak otrzymać fakturę na zakup prenumeraty?
Po wpłaceniu pieniędzy na konto prosimy o jak najszybszy kontakt:
e-mail (prenumerata@colorfulmedia.pl) lub telefoniczny 61 833 63 28

Inne

Chcę współpracować z Waszym magazynem. Czy to możliwe?
Szukamy osób kreatywnych, znających dobrze język hiszpański, które chcą sprawdzić się pisząc do ¿Español? Sí, gracias. Chętnych prosimy o napisanie dowolnego próbnego tekstu i wysłanie go e-mailem (redakcja@colorfulmedia.pl). Prosimy też o dołączenie kilku informacji o sobie - skąd znasz język hiszpański, jakie są Twoje zainteresowania, o czym chcesz pisać w ¿Español? Sí, gracias. Spośród najlepszych prac wyłonimy osoby, które zaprosimy do współpracy.